Lité podlahy

Lité podlahy získávají v Evropě popularitu díky svým jedinečným vlastnostem, které jiné materiály poskytnout nemohou. Podlaha je hladká, bez mezer a švů u všech velikostí povrchu. Je bezprašná, hygienická, odolná, flexibilní, spolehlivá, odolná proti chemickým a fyzikálním působením, vodotěsná a ohnivzdorná.

Kromě toho lze litým podlahám dodat i několik dalších speciálních vlastností, které je činí například vodivými, antistatickými, protiskluzovými, atd. Kromě toho jsou tyto podlahy šetrné k životnímu prostředí a zcela bezpečné pro zdraví. Ještě přidáme jejich snadnost použití a možnost používání při široké škále teplot. Jasně vidíme, že všechny výše uvedené vlastnosti nemá a nemůže mít žádná z dalších možných podlah.

Moderní interiéry vyžadují použití moderních technologií a materiálů a my Vám pomůžeme sledovat módní trendy.

Bohaté barvy a moderní technologie kromě toho přispívají k vytvoření jedinečné lité podlahové výplně s kresbami, vyvinutými ve spolupráci s designéry a odpovídajícími Vašim představám a také interiéru jakékoliv místnosti. Tímto způsobem můžete umístit logo Vaší firmy v hale Vaší hlavní kanceláře a po mnoho let je budou Vaši návštěvníci obdivovat.

Můžete si vytvořit exkluzivní lité podlahy v bytě, barevné lité podlahy v podniku, průhlednou podlahu ve studiu, nebo také podlahu s legračními obrázky v dětském pokoji a při tom ještě můžete být ujištěni o správnosti své volby. Vybírat můžete z navrhovaných vzorů, nebo Vám naši designéři vypracují jedinečný design podle Vaší představy o interiéru. Ať už využijeteleštěný, nebo matný povrch – výsledek Vás potěší a potěší také všechny ostatní.

Vytváříme-li podlahy, vypočtené až na dvacet let používání, má cenu experimentovat? Naše společnost používá pouze nejkvalitnější materiály od předních evropských výrobců, které již byly otestovány a jejich kvalita a spolehlivost byly prokázány. Kromě toho jsou všechny materiály odolné a šetrné k životnímu prostředí. Použití běžných litých podlah, nabízených firmami, přináší řadu problémů, neboť byly původně vyvinuty jen pro potřeby průmyslových podlah.

Oblasti použití

  • administrativní a veřejné budovy;
  • obchody, kanceláře, restaurace, kavárny;
  • lité podlahy v domácnostech, bytech a v soukromých domech;
  • školky, školy, kliniky, nemocnice a laboratoře;
  • výstavní haly, módní domy, divadla, butiky, a další.