Lité podlahy v bytech

thumbs_image32V poslední době se lité podlahy v bytech staly velmi populárními. Díky svým nesporným výhodám je taková podlaha vynikající alternativou k linoleu, laminátové nebo dlaždicové podlaze. Je vyrobena s využitím speciálních materiálů, šetrných k životnímu prostředí, zhotovených na bázi polymerů. Litá krycí vrstva umožňuje získat dokonale hladký povrch podlahy. Široký výběr barev a dekorativní provedení umožňuje každému zákazníkovi získat exkluzivní litou podlahu, která dokonale zapadne do celkového designu bytu a bude splňovat všechny požadavky.

Litou podlahu lze vybrat pro každou místnost, ať už je to kuchyň, předsíň, ložnice, obývací pokoj, nebo dětský pokoj. Popusťte uzdu fantazii a můžete mít každý pokoj jedinečný. Použitím třírozměrných obrazů lze dosáhnout úžasných vizuálních efektů, které Vaši hosté neminou bez povšimnutí. Vedoucí postavení na trhu exkluzivními litými podlahami má společnost "LUX-FLOOR", Jejíchž schopností je vytvořit unikátní krytinu, kterou nelze poškrábat za žádných okolností. Můžete tedy zapomenout na starosti se škrábanci od podpatků nebo od ostrých a kovových předmětů. Krytina zůstane dokonale hladká a lesklá, bez ohledu na to, co na ni působí.

title-under-margin-top-short-line

Lité podlahy pro byty za nejlepší ceny

thumbs_image11Při instalaci litých podlah je ve fázi pokládání litím relativně nízká spotřeba materiálu. I přes relativně vysokou cenu materiálu a práce, je konečná cena poměrně nízká. Tato podlaha bude sloužit po celá desetiletí, takže tato cena je nejlepší v porovnání s jinými druhy podlah. Kromě slušné ceny mají lité podlahy několik dalších výhod. Jsou jimi například: vysoká odolnost proti opotřebení, nárazu a v neposlední řade také vysoká voděodolnost.

Při instalaci litých podlah v bytech je třeba připomenout, že cena je závislá na kvalitě materiálu, použitého k vyplnění podlahy, stejně jako na výběru barevného schématu. Kupříkladu použití 3D obrazů zvýší náklady na podlahu o 25-30 euro na 1 m². Vaše investované peníze však budou kompenzovány v blízké budoucnosti, kdy okusíte veškeré výhody této podlahové krytiny.

title-under-margin-top-short-line

Vytvořit v bytě litou podlahu. Náklady.

Pokud se rozhodnete dát si do bytu litou podlahu, rozhodně nezapomeňte pozvat k tomuto úkonu odborníka. Jen on může mít zkušeností a znalosti k provedení důkladné přípravy povrchu. Tato přípravná fáze je velmi důležitá pro konečný výsledek, ta určuje kvalitu výsledné lité podlahy a trvanlivost při jejím požívání v budoucnu. Jedním z předpokladů pro úspěšnou pokládku podlahy je ideální suchý povrch. Pokud není kladen důraz na tento požadavek, podlaha se po vytvrdnutí bude odlupovat a popraskávat. Nedoporučujeme!

Přesahující maximální tloušťku (5 až 30 mm), vytvoří zónu s velkým množstvím materiálu, který bude tvrdnout po dlouhou dobu a později způsobí trhliny. Vysychání podlahy až do úplného vytvrdnutí trvá až 24 hodin. Provádění všech přípravných prací by mělo být provedeno v místnosti s teplotou nejméně 5 ° C a vlhkostí nejméně 60%. Smícháním několika polymerních složek a barev dokáží návrháři vytvářet různé barevné škály a textury. Přidání jemnozrnného křemičitého písku umožňuje dodat výslednému tvaru dostatečnou pevnost.

Oblasti použití

  • administrativní a veřejné budovy;
  • obchody, kanceláře, restaurace, kavárny;
  • lité podlahy v domácnostech, bytech a v soukromých domech;
  • školky, školy, kliniky, nemocnice a laboratoře;
  • výstavní haly, módní domy, divadla, butiky, a další.