Lité podlahy

thumbs_image28

Lité podlahy jsou moderní a spolehlivou krytinou, široce používanou v průmyslových a veřejných budovách, obytných domech a bytech.

Moderní výroba klade velké nároky na kvalitu podlah. Průmyslová podlaha by měla mít životnost, mechanickou pevnost a chemickou odolnost. v celé řadě podniků jsou u podlah požadovány zvláštní vlastnosti, jako například:  minimální odchylky v rovině, rychlé čištění, ohnivzdornost, bezprašnost.

Tyto všechny kritéria splňují moderní lité polymerové podlahy. Název krytiny je odvozen od zvláštností technologie jejího nanášení. Při nanášení podlahové krytiny se pracovní roztok aplikuje na připravený povrch metodou rozlévání s následným rozprostraněním materiálu na povrchu. Tato technologie poskytuje pevné, ploché podlahové výplně bez švů.

Barevně různorodé kompozice, doplňující použití dekorativního vykrápění, možnost nanášení obrazů a využití dekorativních vkládaných kreseb umožňuje vytvořit funkční a exkluzivní lité dekorativní podlahy, stejně jako podlahy s optickým efektem, známé jako 3D podlahy.

thumbs_image43Lité podlahy jsou nyní v Evropě na vrcholu popularity. Jsou vyrobeny s použitím ekologicky bezpečných materiálů na bázi polymerů, které dovolují vytvořit dokonale hladký povrch podlahy. Vzhledem k technologii jejich vzniku jim říkáme “lité podlahy.”

Polymerní lité podlahy v bytě jsou vynikající alternativou k plovoucím a kachlíkovým podlahám, nebo k linoleu.

Cena za dekorativní podlahy bude záviset na kvalitě materiálu použitého na jejich zalití a na podkladu, připraveném k vyplnění. Jejich cena je poměrně vysoká vzhledem k použití drahých materiálů a náročnosti práce (polymer se nanáší v několika vrstvách). Chcete-li zjistit přesné náklady na projekt, budete muset zavolat odborníka na toto téma.

title-under-margin-top-short-line

Oblasti použití dekorativních litých podlah:

 • administrativní a veřejné budovy;
 • chodby, odpočívadla na schodištích;
 • garáže, parkoviště a autoservisy;
 • obchody, kanceláře;
 • restaurace, kavárny;
 • školky, školy, kliniky, nemocnice a laboratoře;
 • lité podlahy v domácnostech, bytech a v soukromých domech;
 • výstavní haly, módní domy, divadla, butiky, a další.
title-under-margin-top-short-line

Lité podlahy v bytech

Fotografie naší práce si můžete prohlédnout ve Fotoarchívu, má velmi vysoký stupeň trvanlivosti, absolutně nepropouští vodu a má rovněž antibakteriální účinek. Podlaha v bytě bude vyhovovat vašim požadavkům a perfektně se hodí do celkového designu bytu, stačí zvolit barevnou škálu pokryvu, nebo vhodný obrázek. V tom Vám pomůžou naši odborníci. Lité podlahy jsou vyráběny z ekologicky šetrných materiálů, což je zvláště důležité při vytváření designu pro dětské pokoje.

Litá podlaha je vysoce kvalitní a trvanlivá krytina!

Litá podlaha, vyrobená nejlepšími odborníky, je vysoce spolehlivá. Dosáhnout tak vysoké kvality nám umožňuje mnoho zkušeností vysoce kvalifikovaných odborníků a také použití kvalitního vybavení. Litá podlaha Vám může pomoci vytvořit jedinečný design pro Váš interiér a umožňuje Vám každý den obdivovat dílo našich mistrů!

Lité podlahy v bytě – cena je optimální.

Pokud ve Vašem bytě potřebujete zhotovit vysoce kvalitní a odolné exkluzivní polymerní podlahy, nejlepším řešením je obrátit se na «LUX-FLOOR» pro získání široké škály služeb, poradenství v oblasti litých podlah a pro následnou garanční údržbu objektu. Pružný servis, poskytovaný společností “LUX-FLOOR», kvalifikovaný personál a stovky čtverečních metrů ploch, které už byly uvedeny do provozu – to jsou klíčové výhody našeho podnikání. Lité podlahy v bytě jsou běžné a je možné si zvolit krytinu a vybrat si design podlahy za optimální cenu s pomocí kalkulačky.

Exkluzivní litá podlaha může obsahovat libovolný obrázek, vrchní vrstvu můžeme udělat průhlednou, přidat barevné prvky (včetně akrylové, zářící v ultrafialovém světle), Třpytky, které se budou blýskat ve slunečním světle (stříbrné, zlaté, atd.), – jakákoliv designérova myšlenka může být námi realizována!

Oblasti použití

 • administrativní a veřejné budovy;
 • obchody, kanceláře, restaurace, kavárny;
 • lité podlahy v domácnostech, bytech a v soukromých domech;
 • školky, školy, kliniky, nemocnice a laboratoře;
 • výstavní haly, módní domy, divadla, butiky, a další.