Lité podlahy

Epoxydova podlaha

Epoxidová lita podlaha je pevná jednoduchá konstrukce, absolutně zdravotně nezávadná a snadno se čistí. To je přesně ten druh krásného povrchu, který se stále častěji vyskytuje v restauracích, na letištích a v luxusních apartmánech. Navíc je tento povlak díky své šetrnosti k životnímu prostředí velmi oblíbený v dětských zařízeních a nemocnicích.

Samonivelační epoxidové podlahy jsou právem považovány za jednu z nejodolnějších vůči vlhkosti a agresivním chemikáliím: Tyto podlahy lze čistit horkou vodou a téměř jakýmkoli čisticím prostředkem. Výhody epoxidových litých podlah: Snadné použití. dokonale rovny povrch. Odolnost vůči teplotním extrémům . Žádné spáry. Odolnost . Různé barvy a exkluzivní možnosti designu.


Podlahy 3-D efektem

Lite 3D podlahy jsou inovativním řešením, ktere může nejen vyzdobit interiér, ale také vnést do vašeho života pohodlí a pohodu. Stylové a univerzální jsou stále oblíbenější pro vybavení exkluzivních bytů, obchodních, výstavních a sportovních zařízení. Motivy pro realizace 3D podlah můžete vyhledat na www.shutterstock.com


Polyuretanové podlahy

V bytových prostorech jsou takové podlahy vynikajícím hotovým řešením pro kuchyně, obývací pokoje, koupelny a chodby, kde je často přítomna vlhkost a padající ostré předměty.

Polyuretanové podlahy nejsou jen elegantním designovým řešením, ale také úžasnou trvanlivostí, vysokou odolností proti jakémukoli mechanickému namáhání, dokonale rovným povrchem, hygienou a snadným uklidem. Originalita a exkluzivita celého designu interiéru.

Tento typ podlahy je obzvláště odolný ani tenké podpatky nemohou takový povlak poškodit


Průmyslové podlahy

Průmyslové lite podlahy a nátěry

Za posledních 10–15 let polymerové podlahy zcela ovládly trh s podlahovými krytinami — používají se po celém světě a upřednostňují klasické betonové potěry. Existuje pro to velmi konkrétní vysvětlení — výhody objemových konstrukcí zahrnují:

  • Dobré hydroizolační vlastnosti a odolnost proti vlhkosti.
  • Antistatická ochrana.
  • Široká škála barev a designových možností.
  • Vynikající technické vlastnosti, vysoká odolnost proti opotřebení, odolnost proti nárazům.
  • Dostupny ceny.