Sádrové 3-d panely

Panely

Představujeme Vám jedno z nejnovějších řešení výzdoby interiérů – dekorativní 3D sádrové nástěnné desky. Tato metoda představuje nový směr v designu interiérů, který vítězí díky svým charakteristickým vlastnostem, jaké mají studené a ploché povrchové materiály. Nejrůznější textury a možnosti využití různých nátěrů a barev Vám pomohou využít ekologicky nezávadné 3D sádrové panely pro realizaci jakýchkoliv designových projektů i Vašich vlastních kreativních nápadů při přetváření každého interiéru.

Tyto panely pomáhají vytvořit v každém interiéru dojem originality a pohodlí. Ale za nejrozšířenější 3 D panely jsou v současné době považovány sádrové, pročež je třeba vědět, jakým parametrům by měly odpovídat. Nejdůležitějším parametrem je ekologická nezávadnost sádrových panelů, protože nevyzařují žádné toxiny, ani škodlivé látky. Tyto panely mají také dlouhou životnost, díky tomu, že jsou obnovitelné, lze je nově přelakovat a restaurovat bez poškození kresby. Sádrové panely jsou známé tím, že umožňují realizovat i ty nejobjemnější kresby díky dobré elastičnosti.

Sádrové 3D panely se používají při zpracování těchto designů:

• obytných budov (knihoven, obývacích pokojů, místností s krby, domácích kin, dětských pokojů, ložnic atd.);
• restaurací, kaváren, barů, klubů a kasin;
• obchodních center, obchodů, butiků, předváděcích místností a obchodních zastoupení;
• kin, televizních studií, divadelních zkušeben a koncertních sálů;
• kanceláří, konferenčních místností, soudů, knihoven, škol, muzeí, letišť a bank;
• pozadí pro vodní kompozice a pro zimní zahrady.

Sádrové 3D panely z «Lux Floor» jsou jedním z nejvhodnějších dekorativních materiálů, jehož oblast použití není omezena. Tento materiál se snadno instaluje a nevyžaduje předčištění, což vám umožní rychle proměnit celý interiér. Zvykli jsme si na to, že stěny a strop bývají plochými povrchy. Použití objemových nástěnných 3D panelů boří obvyklé stereotypy a umožňuje úplně nové pojetí celého prostoru.