Pracovní desky a barové pulty

Pracovní desky a barové pulty

Přestavujeme-li kuchyň v moderním stylu, nemůžeme opominout domácí bar. Ten vytváří osobitou sváteční náladu a přirozeně zapadá do moderního designu domu nebo bytu. Bary dnes bývají vyráběny z různých materiálů, přítomných v moderním interiéru: dřevotříska, dřevo, laminát, umělý kámen, sklo, dlaždice. Tyto materiály mohou být často kombinovány.

Příchod nových technologií umožnil využívání moderních polymerních materiálů nejen pro instalaci litých podlah, ale také při tvorbě takových produktů, jako jsou stojky k domácímu baru, dřezy, stolní desky apod. Pokryv z polymerního materiálu činí produkt vodotěsným, odolným vůči chemikáliím a UV záření. Díky použití pryskyřic bez rozpouštědel je celý pokryv ekologicky nezávadný. Na polymerové vrstvě nezůstávají žádné skvrny z ovocných šťáv, částí potravin, ani barviv. Váš domácí bar se nemusí bát šamponů, oleje, ani benzínu.

Možnosti polymerních materiálů dovolují vytvořit barové stojky a stolní desky vysoce exkluzivní, splňující nejvyšší estetické nároky. Průhlednou polymerovou vrstvou můžete «zalít» různé grafické objekty, jako jsou fotografie, obrázky, výstřižky z novin, atd. Můžete také do průhledné vrstvy umístit například mince, nebo příslušenství k hrám. Taková výzdoba dodává produktu zvláštní hloubku. Široká škála ozdobných polymerních materiálů může představovat nejosobitější konstrukčních řešení.

Když se na nás obrátíte, můžete si objednat barové stojky a stolní desku, které budou vytvořeny podle individuálních návrhů, s využitím všech Vašich přání. Taková barová stojka se stane ozdobou vaší kuchyně a bude vám přinášet radost po mnoho let díky svému vzhledu a kvalitě.