Napínané stropy

Poptávka po napínaných stropech každý den roste, protože se jedná o technologii, která má veliké množství významných výhod. Za hlavní výhodu lze označit atraktivní estetický vzhled a neomezený počet možných variací při pojednání designu. Kromě vnější krásy mají napínané stropy několik funkčních výhod, ke kterým patří tyto:

• Pomocí napínaných stropních systémů lze snadno a rychle vyrovnat jakýkoliv strop, přičemž rychlost a kvalita vyrovnání bude vyšší než při použití jiných metod, a cena je nižší;
• Napínané stropy jsou technologií, jejíž multifunkčnost umožňuje aplikovat ji najakékoliv projekty (od bytů a rodinných domů až po letištní haly, nebo bazény);
• Odolnost proti škodlivému vlivu vlhkosti. Napínané stropy z kvalitních materiálů nepropouští vodu, a to ani v případě, když vás vytopí sousedé z vyššího patra. Pro odstranění vody stačí zavolat naše odborníky, opatrně slít vodu a folii přilepit zpět;
• Použití ekologicky šetrných a odolných materiálů, které neuvolňují žádné alergeny, ani toxické látky;
• Trvanlivost a jednoduchost použití.


Lesklé napínané stropy

Lesklé napínané stropy – jedinečná příležitost proměnit interiér absolutně jakéhokoliv prostoru. Dodají dokonalý, stylový a moderní vzhled každému interiéru. Toho je dosaženo pomocí zrcadlového odrazu. Dokonale vyleštěný povrch lesklého stropu odráží světlo a opticky zvětšuje prostor, přičemž ho činí objemnějším a rozsáhlejším. Takové stropy se dobře hodí pro menší místnosti a prostory s nízkými stropy.


Matové napínané stropy

Matové napínané stropy – zaručují dokonale hladký povrch, který perfektně imituje výmalbu. Takové stropy vypadají ušlechtile, elegantně, stylově a krásně. Jednoduchý a zároveň dokonalý povrch matového napínaného stropu dodá každé místnosti zdání prostoru a „výšky”. I když vás to možná překvapí, matová plátna opticky zvětšují výšku stropu.


Vzdušný napínány strop

Vzdušný napínaný strop – originální koncepce designu.
Všem, kteří se rádi obklopují unikátními věcmi a snaží se vytvořit jedinečný interiér, doporučujeme soustředit pozornost na nový originální výrobek – vzdušné napínané stropy.
Jedná se o mimořádně krásnou stropní krytinu, která vypadá, jako by byla zavěšena ve vzduchu (není v kontaktu se stěnami). Tohoto zajímavého vizuálního efektu je dosaženo pomocí instalace diodového podsvícení po celém obvodu stropu.
Tato propracovaná designová konstrukce umožňuje skrýt oblasti spojení závěsné stropní konstrukce se stěnami. Díky tomu se při pohledu na strop se zapnutým podsvícením vytváří dojem, že celá konstrukce se doslova vznáší ve vzduchu.


Folie k napínání na strop je mrazuvzdorná a je provedena s využitím antifungálního a antimykotického zpracování. Tloušťka PVC fólie (lakové, matové) je 0,18 mm. Cena stropuje od 530, – Kč/m 2